Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
OKNA DREWNIANE

Foto
 Witamy Państwa na stronie ZAKŁADU STOLARSKIEGO BURCZEK ROBERT  producenta drewnianych okien i drzwi. Prezentując naszą firmę pragniemy przedstawić się jako wiarygodny partner z odpowiednim zapleczem produkcyjno-handlowym. Firma dział

a na rynku od 1930r. ZAKŁAD STOLARSKI BURCZEK jako jedna z pierwszych firm w Polsce zaczęła produkcje nowoczesnej stolarki z drewna klejonego. Kładziemy szczególny nacisk na jakość surowców użytych do produkcji okien i drzwi drewnianych, ich funkcjonalność oraz estetykę. Nasze okna i drzwi, wykonane na zamówienie w oparciu o oryginalny projekt, są wyrobami jednostkowymi i niepowtarzalnymi.

Jesteśmy w stanie wykonać stolarkę o dowolnym kształcie, kolorze, wyposażoną w dowolne zestawy szybowe (antywłamaniowe, dźwiękoszczelne, ornamentowe, witraże). W naszej ofercie znajduje się cała gama elementów ozdobnych (rzeźbione głowice i stopy, ozdobne listwy przymykowe, ślemiona itp.). Obecnie prawie 40% produkcji eksportujemy na rynki w Niemczech, Austrii. Wiele z tych obiektów realizujemy pod nadzorem Konserwatora Zabytków. Nasza technologia pomaga osiągnąć zamierzony przez Architektów i Projektantów cel - zadowolenia Klientów o najbardziej wyrafinowanych gustach.

Zapraszamy do zwiedzenia naszej strony w celu uzyskania dokładniejszych informacji o produkcji.

 

W standardzie okien przez nas produkowanych są okucia obwiedniowe ROTO i mikrowentylacja, ponadto okna malowane są farbą firmy REMARS co zapewnia perfekcyjny dobór koloru i wysoką jakość. Nasze okna posiadają również blokadę klamiki co zabezpiecza skrzydła przed wypadaniem. Poniżej prezentujemy przekrój naszego okna.


Aktualności

Moskitiery ramkowe rabat do 30%


BĄDŹ ENERGOOSZCZĘDNY - ZATRZYMAJ CIEPŁO W DOMU
 Rosnące ceny energii oraz zaostrzające się przepisy skłaniają nas do poszukiwania coraz to nowych rozwiązań w dziedzinie ochrony cieplnej. Niezwykle ważnym elementem budynku, chroniącym przed utratą ciepła, są okna i drzwi zewnętrzne. Ale wybór energooszczędnej stolarki to nie tylko sposób na ograniczenie kosztów związanych ze zużyciem energii. To także możliwość racjonalnego korzystania z zasobów oraz dostęp do źródła darmowej energii słonecznej.

 

 
47-100 Strzelce Opolskie, ul. Wawrzyńca Świerzego 58
tel/fax: 77 461 29 69, e-mail: info@burczek.com.pl


 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA