Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
OKNA PCV REHAU

Foto
 Kupując wyroby z tworzywa sztucznego, chronicie Państwo polskie lasy i przyczyniacie się do ratowania zagrożonego środowiska naturalnego. W procesie Recyclingu można prawie w 100 % przetworzyć używane przez nas tworzywo sztuczne, nie emitując szkodliwych substancji do atmosfery.
"STOLARNIA BURCZEK" produkuje artykuły o podwyższonej wytrzymałości, wykonane z najwyższej jakości polichlorku winylu (PCV), bez dodatku kadmu i plastyfikatorów, opierając się o niemiecką technologię firmy REHAU - wiodącego producenta tworzyw polimerycznych od 1948 roku. 
Gwarantujemy najwyższą odporność na działanie czynników atmosferycznych, wieloletnią trwałość kolorów, stabilną formę i najniższą wartość współczynników izolacyjności termicznej i akustycznej (k).
Produkowane przez nas okna w systemie REHAU, odpowiadają wymaganiom norm międzynarodowych, na co dowodem są posiadane świadectwa badań:


- Znak "PROFILE Z TWORZYWA SZTUCZNEGO O SPRAWDZONEJ JAKOŚCI" wydany przez Instytut RAL

- Przyporządkowanie przez Istitut für Fenstertechnik e.V. Rosenheim do najlepszej grupy wytrzymałościowej "C" (oznacza to, że nawet podczas wiatru wiejącego z prędkością 150 km/h woda nie przedostanie się do wnętrza budynku !)

- Aprobaty Techniczne ITB wydane przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie

W Biurze  Sprzedaży wykwalifikowani pracownicy odpowiedzą na Państwa pytania. Znajdziecie tu Państwo również wszystkie dostępne akcesoria do stolarki okiennej. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, zapewniamy fachowy montaż naszych produktów, pomagamy wybrać odpowiedni profil okienny, oraz inne akcesoria.

OKNA REHAU - do 10-ciu lat gwarancji


Aktualności

Moskitiery ramkowe rabat do 30%


BĄDŹ ENERGOOSZCZĘDNY - ZATRZYMAJ CIEPŁO W DOMU
 Rosnące ceny energii oraz zaostrzające się przepisy skłaniają nas do poszukiwania coraz to nowych rozwiązań w dziedzinie ochrony cieplnej. Niezwykle ważnym elementem budynku, chroniącym przed utratą ciepła, są okna i drzwi zewnętrzne. Ale wybór energooszczędnej stolarki to nie tylko sposób na ograniczenie kosztów związanych ze zużyciem energii. To także możliwość racjonalnego korzystania z zasobów oraz dostęp do źródła darmowej energii słonecznej.

 

 
47-100 Strzelce Opolskie, ul. Wawrzyńca Świerzego 58
tel/fax: 77 461 29 69, e-mail: info@burczek.com.pl


 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA